| anonim_4396 a întrebat:

Ar merge la scoala coafura asta?
http://weheartit.com/entry/20771339

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mie mi se pare in regula pentru la scoala happy.

| toxik a răspuns:

De ce nu? e frumoSA happy

| anonim_4396 explică (pentru toxik):

Pai e complicat...pare cam de ocazie coafura.

| toxik a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevaru este ca este cam complicata. dar nu cred ca ti-ar spune nimic profesorii daca ai veni asa happy

| Bloomy a răspuns:

Daaaaa love struck!

| JustDoIt456 a răspuns:

Da! E foarte reusita.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de cati ani ai, la noi in scoala, daca nu treci de gimnaziu nu prea ai voie sa umli cu parul desprins (aici nu e chiar lasat in voie dar totusi) si mai sunt si unii profesori care sunt impotriva. deci, deja depinde totul de profesori si de ani/ scoala etc.
O eleva de apreciat este aceea care nu tine cont de nimic si se bazeaza mai mult pe teme.