| Bombonika_3299 a întrebat:

Aratatimi si mie un filmuletz cum puneti commuri pe facebook, sau explicati-mi voi bine, nu imi apare casuta aceea, sunt prietena cu pers respectiva,, dar nu pot lasa comm dc?
va rog ajutati-ma!
ofer fundita :X :X :X si muuuulte voturi :*
multumesc

1 răspuns:
| fuel4mind a răspuns:

Sunt doua posibilitati : Ori are ceva computerul si trebuie reinstalat browserul de internet, recomand Mozilla Firefox www.firefox.com, Ori pers respectiva a dezactivat comment-urile, incearca sa vezi daca la alte persoane poti;)