| anonim_4396 a întrebat:

Are careva vreun shotgun sa omoram manelisti din romania asa ca ma pis pe ei si toti care canta manele?

3 răspunsuri:
| MuresanVlad a răspuns:

rolling on the floor Chiar asa de mult ii urasti?laughing Dar nu uita ca si maneaua este un gen de muzica, care chiar daca nu este pe placul multora, nu poate lipsi de la o nunta sau de la o petrecere! Ignora-i pe acei oameni...gandeste-te ca la mine, deseori, sunt tot felul de concerte cu manele(intre blocuri) la diferite nunti, si vin Dj-i si altii si tin un concert de mama focului! Intre BLOCUURI!laughing Asa ca...lasa-i in plata domnului si concentreaza-te pe ce ii mai important, nu la ucis manelistirolling on the floor)))))))))

| madalinutzelul a răspuns:

Te inteleg frate nu suport manelele doar muzicile in gen de http://www.youtube.com/watch?v=PPNMGYOm1aM ...etc.

| SilentHunter a răspuns:

Ai dreptate si eu ii urasc pe aia romi si manelisti nu au facut DECAT sa strice Romania din cauza acelor sclavi Romania este catalogata gresit daca as putea i-as omori pe toti