| Psihiatra a întrebat:

CE parere aveti despre manele/manelisti?

22 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Stoopid

Elianna
| Elianna a răspuns:

Proasta!

| georginika a răspuns:

Mie nu imi plac manelele. Dar stii cum se spune "gusturile nu se discuta".
Trebuie sa`si castige si ei cumva existenta big grin

| Psihiatra explică:

Goguleana, daca m`ai cunoashte ai stii ca daca aud manele intr-un loc ies din locul respectiv. Iar parintii mei au fost rockeri in tineretze si n`oi fi eu oaia neagra a familiei. DAca la tine ACDC inseamna manele pe paine inseamna ca estiori oarba, ori idioata phbbbbt

| Диана a răspuns:

Un exemplu clar ca se apropie apocalipsa. happy

| CosteaVlad a răspuns:

Unu la mână: Nu suntem în măsură să judecăm pe nimeni. Iar această întrebare, obiectiv vorbind, este fix cum ai întreba: ce părere aveţi despre culoarea verde.
Doi: Nu am un gen anume care-mi place. Sunt şi câteva manele care-mi plac, dar în general melodiile mele preferate fac parte din aproape toate genurile de muzică.

| LNK a răspuns:

Nu imi plac manelele, dar asta e, fiecare cu gusturile sale. Daca asta vrea sa asculte, poate sa asculte. Atata timp cat nu se exagereaza (la miezul noptii masini care dau volumul de nu poti sa dormi - si care se intampla tot mai des din pacate) nu ma deranjeaza cu nimic.

| Liviu a răspuns:

De cam juma de an in coa
Pe toti ii aud
ala e Manelar ala e cocalar
Fratilor pana acu toti ascultait manele'
Eu mis rapper de 1 an jumate...
Acu ati auzit si voi astia manelari
De cocalari si de pitzipoance?
Asta e un trend? sau ce pielea mea e'

| Alex0194 a răspuns:

Sucks... dar treaba fiecaruia cum vrea sa fie sau ce vrea sa asculte

| SMTHING a răspuns:

Buna/Proasta/Buna/Proasta rolling on the floor

| pauladrian a răspuns:

Majoritatea sunt cocalari. Mai sunt si care au facultate...

| virusake a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui muzicale. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ramo_9106 a răspuns:

Manelistii sunt persoane care nu prea au fost la ora de romanawinking asta e parerea mea...sigur ca fiecare are gusturile lui la muzicahappy

| icsulescu a răspuns:

Una nu foarte buna. Desi, la unele evenimente merge o manea (nunta, betie)...

| vlad24tm a răspuns:

Nu imi plac absolut deloc dar nah. fiecare cu parerea lui dar din cate vad toata lumea e impotrivalaughing

| Paywa a răspuns:

Eu una nu ascult manele, si nici nu voi asculta vreodata.
Dar nu am nimic cu manelistii, fiecare are dreptul sa asculte ce vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea imi plac da de fiecare cu prefelintele lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prosta... fff proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oameni inculti pe care nu-i duce capu.

| alexiarodrighez a răspuns:

Acu hai fara vrajeala la toti la care nu le plac manelele sau care nu asculta...la un chef fara ceva manele nu e sanatos asa ca nu mai judecati pentru ca fiecare ascultam pana la urma

| gabytzaMissUnivers a răspuns:

Nu imi placbig grin