| Deeliaa a întrebat:

Are ceva daca fata e mai inalta decat baiatul intr-o relatie? Aproape toata lumea spune ca e o problema cu astastraight face...Chiar asa grav e?straight face

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Nu, nu are nici o importanta daca Fata e mai inalta decat baiatul sau daca e mai mare la ani decat baiatul etc...Cand este iubire, nimic altceva numai conteaza, Prietena mea e mai mare ca mine (in ani) cu 6 Luni tongue

| Cookiee9712 a răspuns:

Pai, in ziua de azi. e si de rasrolling on the floor
Dar eu sunt sigura ca iubirea e mai importanta decat inaltimea happy

| lila_7629 a răspuns:

Daca exista iubire nu conteaza nimictongue