| andreea171998 a întrebat:

Are ceva daca nu aleg bine categoria la intrebari?

Răspuns Câştigător
| Nimeni_9118 a răspuns:

Da, are! Unii utilizatori sunt pricepuți într-un anumit domeniu, de exemplu sănătatea. Și dacă ai o întrebare legată de sănătate pe care o postezi la categoria „Timp liber" de exemplu, riști să primești mai puține răspunsuri folositoare, deoarece acei utilizatori intră la întrebările din categoria la care se pricep. De ce crezi că administratorii TPU au conceput categoriile de întrebări?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atâta timp cât sunt niște reguli, hai să le respectăm!
Pa, pa.

| Psihiatra a răspuns:

Nu.doar ca e mai bine sa ne sortam intrebarile pe categori. daca nu, ar fi o anarhie totala!

| Dash a răspuns:

Pai sa stii ca primesti raspunsurile in functie de categorie.

| Tinna22 a răspuns:

Nup...dar nu e frumostongue

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu...ca tot apar la rubrica cu intrebari.Cati nu au o tona de intrebari si le pun la adolescenti pentru ca acolo se uita cam toti.De ce la Cauze nobile sunt 0 intrebari noi?

| kiddscream a răspuns:

Ce sa aiba nu are nimic multi pun diferit eintrebari in locuri nepotrivite pentru acea categorie este cea mai vizionata ...nu neaparat poti sa alegi ce categorie vrei la ori ce intrebare ca nu iti da nimeni in capwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu