| Elaalba a întrebat:

Sunt un adult, cum aleg categoria pentru adulti?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bună asta...

P.S. Atunci nu am mai fi "Toți" (din T. P. U.).

| EmaS a răspuns:

Depinde unde se incadreaza ea.

evenso
| evenso a răspuns:

Desi exista categoria de Adolescenti nu este in schimb separat pentru adulti, incearca sa potrivesti postarea la una din categoriile existente.

| Zazu a răspuns (pentru evenso):

A postat la o categorie, eu i-am recomandat categoria adolescenti pentru ca acolo ar primi raspunsuri pertinente la intrebarea ei.Probabil ca se simta jignita daca primeste raspuns de la adolescenti, de aceea cauta categoria adulti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zazu):

Misto cearta! laughing
Am urmarit-o razand in hohote, am inteles unde bati tu, chestia cu compensarea psihologica... deh, o categorie de "adulti" cred ca ar zapaci-o complet! rolling on the floor
Dar hai sa fim seriosi! Desi e absolut discriminant sa ai o categorie bazata pe varsta, fara sa acoperi toata paleta ( de exemplu categorii "Copii mici", "Adolescenti", "Adulti", "Pensionari") trimiterea ta la "Adolescenti" nu ar fi facut-o decat sa primeasca raspunsuri tampe si subiective de la pusti care o freaca aiurea pe TPU cu opinii eustiumaibinelistice... ceea ce s-a si intamplat la postarea ei, desi pusa la "Familie si relatii". Fapt ce demonstreaza ca degeaba le-ai facut rubrica lor, pustii astia plini de hormoni proaspeti pe creier inca nu au inteles ca daca au o rubrica a lor, sa stea naibii acolo!
PS. Eu in viata mea n-am intrat la Adolescenti, ii las sa faca bors acolo (Asa cum n-am intrat nici la Beauty si Fashion, va las pe voi sa faceti bors acolo, ha, ha, ha)! Dar daca ar fi o rubrica de "Adulti" pe TPU, asa cum e normal tinand cont ca peste 40% din userii TPU sunt adulti (vezi statistica din blog!), apoi as da cu ei de pamant daca acceseaza "continut nerecomandat minorilor"... daca pricepi ideeawinking