| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva Auslogics Registry Cleaner? E bun de ceva acest program de intretinere a registrului? Vreau sa imi iau unul bun si nu sunt prea sigur in legatura cu acesta, dar am auzit totusi de la cativa oameni ca e bun.

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

Cel mai bun este Eusing Free Registry Cleaner crede-ma, este gratuit, foarte bun si usor de folosit: http://www.eusing.com/free_registry_cleaner/registry_cleaner.htm

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Sunt de acord cu "babicic"regcleaner e foarte bun:X... daca pana la urma nu afli de acest auslogics registry cleaner. e mai bine sa iti iei ceva mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Regcleaner am avut si e foarte bun si simplu de uilizat, plus ca nu papa multa memorie