| anonim_4396 a întrebat:

Ati folosit sau folositi programul ccleaner? Cum vi se pare acest ccleaner, e bun de ceva, merita luat ca nu vreau sa-l instalez si dupa ce il folosesc sa-mi deregleze ceva din calculator. Inafara de disk cleaner pe care il are ma ingrijoreaza registry cleaner. Am avut o data un registry cleaner pe nume advancer Registry Cleaner si mi-a dereglet ceva in calculator. Dar cu toate astea am totusi nevoie de un program bun de intretinere a calculatorului, dar de aceasta data sa fie unul de incredere.

2 răspunsuri:
| spiritul a răspuns:

Programul e foarte bun. Nu stiu utilizatorul cat e.

| Iuliana_2966 a răspuns:

Dupa parerea mea e destul de bun...eu singura il folosesc si sunt satisfacuta de el cum lucareaza.winking