| JesusIsLoveJesusIsLife a întrebat:

Are cineva cont PBE League of Legends si vrea sa il impartaseasca? laughing.

7 răspunsuri:
| Duku99 a răspuns:

Frate, nimeni nu cred ca i-ar face mare placere sa "impartaseasca" un cont. De ce nu iti faci tu unul? E atat de greu sa scrii acolo un email si o parola? Sau daca celalalt ti-a fost blocat, fa-ti unul nou.

| JesusIsLoveJesusIsLife explică (pentru Duku99):

Daca ar merge sa iti mai faci cont crezi ca as mai cere? Dar nu merge sa iti faci cont nou pe PBE

| Duku99 a răspuns (pentru JesusIsLoveJesusIsLife):

Fa-ti un alt email si foloseste-l pentru contul nou. tongue

| KyryLog a răspuns (pentru Duku99):

Tu macar vorbesti in cunostinta de cauza? Inscrierile in pbe sunt inchise/in reparatie! Nici nu stii despre ce este vorba si vorbesti? Parca aveam eu un cont pe care nu l mai folosesc daca imi aduc aminte numele si parola ti le dau pe privat.

| Duku99 a răspuns (pentru KyryLog):

Pff, in fine frate, eu nu joc lol de vreo 2 ani. Oricum e o pierdere de vreme si creeaza dependenta. Ajuta-l tu pe darklost atunci. Eu doar ii dadeam idei. Daca tot vrea LoL, de ce Public Beta? Sa joace official. Bine mah, faceti ce vreiti. Eu merg dupa nutella. Bye!

| JesusIsLoveJesusIsLife explică (pentru KyryLog):

Ti-ai amintit? big grin

| JesusIsLoveJesusIsLife explică (pentru KyryLog):

Eu chiar vreau contul ala