| Raulich a întrebat:

Are cineva hack la 4story care sa treaca de hacksield la noua versiune 3.4? Champions of Iberia? In special m-ar interesa unu care da si tinctura,, dar daca nu aveti e bun oricare... Daca aveti dati-mi si mie siteul de unde lati laut sau dati-mi idul vostru si va dau add si vb pe mess multumesc mult

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am! succes in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva tongue Chiar eu am intrat pe server-ul oficial Game Forge unde se gasesc hack-uri pentru celelalte update-uri dar acest update Champion of Iberia le-a pus capat tuturor hackurilo! O zi buna in continuare!