| Atila1 a întrebat:

Are cineva idee cum pot transforma un trandafir alb in unul albastru? am auzit ca ceva gen ca poti sa il pui in cerneala... Aveti idei? va rog mult este pentru Iubita mea vreau sa ii fac visul de o viata,,

Răspuns Câştigător
| cata0891 a răspuns:

Pune-l in cerneala...functioneaza...intr-o zi, poate 2 devine albastru. Cumpara o calomara cu cerneala si lasa-l acolo. Dezavantajul este ca se va ofili repede dar rezista pentru o poza de facebook. happy. Bafta!

2 răspunsuri:
| cata0891 a răspuns:

Ai reusit?

| Flu a răspuns:

Functioneaza treaba cu cerneala. Il tii o zi in apa in care pui cerneala albastra si o sa-ti iasa. happy