| softdeluxe a întrebat:

Are cineva idee daca poti vedea cu cine esti in clasa la liceu?

P.s.Sunt la Traian in Constanta

7 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

Da. Intri aici http://admitere.edu.ro/2010/staticRepI/j/ si dai pe Constanta si o sa gasesti liceul, profilul si clasa in care ai fost repartizat.

| niko a răspuns:

Edu.ro dar trebuie sa ai rabdare ca sa vezi cine e la liceu cu tine si la acelasi profil :*
bft

| Eff a răspuns:

Intri pe admitere.edu.ro la cautare avansata si bagi acolo judet si bla bla bla

| F. a răspuns:

Bineinteles ca poti vedea asta.eu deja am vazut toate clasele de boboci care vor intra in liceul meu:D
intra aici http://admitere.edu.ro/2010/staticRepI/j/ [st toti cei din judetul Ct] cauta numele tau dai clic pe profilul la care ai intrat si iti vor aparea toti cei repartizati acolo :)

| Mady_1319 a răspuns:

Nu prea cred, si eu as fi vrut sa vad asta. pahappy

| szilard45 a răspuns:

Depinde uitate la lista cu cei care au intrat si vezi cei care or intrat la profilu la care esti si aici depinde daca is mai multe clasa daca e la intensiv engleza sau din astea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce profil?