| anonim_4396 a întrebat:

Care liceu va place mai mult din Constanta : Mircea sau Traian? Argumentati-va raspunsul!happy

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Poi cu niciunul sincer, la Mircea nu prea se invata si se iau note pe bani, crede-ma a venit un coleg de acolo la mine la liceu(la Eminescu) si am inteles ca mergea foarte rar, era invoit cam tot semestrul pentru ca participa la concursuri, deci nu se invata.La Traian nu am ce sa zic ca se invata, insa au reguli foarte stricte, nu prea ai timp sa faci nimic pentru ca liceul iti ocupa tot timpul, profesorii nu inteleg ca suntem oameni si nu putem sa invatam ca niste robotei.Eu acum nu zic ca liceul meu(Eminescu) e mai bun ca celelalte pentru ca nu e...insa aici profesorii te inteleg, e mai lejer, dar se si invata.

1 răspuns:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru funda. Sper ca ti-ai putut forma o parere despre aceste licee.Numai bine!