| ady1o a întrebat:

Are cineva lentile de contact? corecteaza miopia in timp ( -1 la ambii ochii big grin)

Răspuns Câştigător
| Anonima307 a răspuns:

Eu am lentile de contact, port de aproape un an, anul trecut am avut -1 la ambii ochi si acum am -1. 25 crying depinde acum, poate sa iti scada dioptria sau sa iti creasca. Trebuie sa ai mare grija cu igiena

4 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

De ce sa iti fie frica? eu in 20 de secunde le pun la ambii ochi laughing)) eu prefer lentilele. Cu ochelarii trebuie sa ai mai multa grija, sa nu-i spargi, sa-i stergi tot timpul ca se murdaresc. Eu zic sa iti iei lentile pentru ca meritawinking

| Anonima307 a răspuns:

Succes :*

| ady1o explică:

Nu ma pot decide...sa port ochelarii sau sa-mi fac lentile de contact happy...cu lentilele mie cam frica, ochelarii nu-mi plac laughing

| ady1o explică:

Maine la ora 12 am programare happy daca ii totu ok imi fac si eu lentile tongue