| laurabadea a întrebat:

Are cineva vampirii sudului, jurnalele vampirilor sau academia vampirilor in limba romana in format pdf sau doc? dau la schimb twilight si cronicile vampirilor in romana in format electronic.mersi

8 răspunsuri:
| Elle2117 a răspuns:

In romana nu exista, cauta in engleza ca gasesti.

| Laurishkutza a răspuns:

Nu, n-am ce zici tu dar am carti adevarate cu vampiri, scrise de Anne Rice,,, Vampirul Lestat'',,, Interviu cu un vampir'',,, Regina damnatilor'' si inca una, contra cronicilor vampirilor... E-mailul meu este laura_sinziana2007@yahoo.com Contacteaza-ma cat mai curand

| Shadowcat a răspuns:

Am toate 4 volume in romana [varianta electronica] jurnalele vampirilor...
contacteaza-ma: lariilucica96@gmail.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai in romana trezirea? poti sa mi-o trimiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi poti trimite si mie cronicile vampirilor in romana? multumesc anticipat...id ana_ande@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna as vrea si eu cele 4 carti in format electronic

| laurabadea explică:

Am gasit eu prima carte din the vampire diaries in romana... kutati pe http://www.scribd.com/doc/37216805/36674506-Jurnalele-Vampirilor-Trezirea si apare tot p situ asta si cea de-a doua... da ink nu e tradusa toata

| laurabadea explică:

Pentru cei interesati pe www.scribd.com au aparut, traduse in romana, primele 3 krti din seria jurnalele vampirilor...cu mentiunea ca in lupta paginile sunt asezate aiurea.