| vmalex21 a întrebat:

Are cineva vreo bricheta Zippo? Ce parere aveti despre ele? Ma tenteaza sa imi cumpar una si as fi interesat si de un site de incredere de un pot cumpara...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

DA, se produc doar in SUA. Sunt foarte robuste, teoretic indestructibile. Partea proasta a acestor brichete o poate reprezenta mirosul de benzina care se emana in cazul in care benzina este de proasta calitate.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt brichete celebre si de efect fabricate sa tina o viata. Partea mai proasta o repezinta faptul ca nu prea gasesti benzina originala marca "Zippo" sau ceva similar care sa fie si de calitate. https://www.olx.ro/moda-frumusete/accesorii/altele/q-bricheta-zippo/

| vmalex21 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci ar fi de calitate? Am inteles ca sunt produse in Statele Unite.E adevarat ca au garantie pe viata?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru vmalex21):

DA, se produc doar in SUA. Sunt foarte robuste, teoretic indestructibile. Partea proasta a acestor brichete o poate reprezenta mirosul de benzina care se emana in cazul in care benzina este de proasta calitate.