| bubulinabia a întrebat:

Are pe altacrying. Mai baieti voi chiar puteti uita o prietena asa de usor, incat dupa o saptamana ce te desparti de ea, sa ii spui la alta ca e cea mai importanta din viata ta, si ca o iubesti? sad

Răspuns Câştigător
| äπđÿ a răspuns:

Nu ala e un jeg infect ce face astawinking dai uitare nu te meritawinking

1 răspuns:
| Elly213 a răspuns:

Andy are dreptate.
Cel care ti-a facut asta nu te merita.
Nu are bun simt si poate ca asa i se pare bine.
Sunt multe motive dar tu tine minte ca nu te merita si incearca sa il cunosti mai bine pe cel cu care ai de gand sa formezi un cuplu.
Bye!