| PinguIstHEBest a întrebat:

As avea nevoie de ajutor.Imi place de o fata care e mai mica de cat mine cu un an...are 13...nu ne intalnim foarte des. Vorbim mult prin mesaje dar cand ne intalnim da semne ca ma place.Ce-as putea sa fac ca sa fiu cu ea?

5 răspunsuri:
| lusyniuu a răspuns:

Hmm:/ dăi pufuleti o să aprecieze. glumesc..mai întâi sa deveniți ceva mai mult decat cunoscuti.sa va împrieteniti sa vorbiti mai des.sa fii de treaba cu ea. si sa nu iti ia foc imaginația. are 13 ani fiți cuminti ( apropo poate ii plac pufuletii totusi, mie imi plac.)

| PinguIstHEBest explică (pentru lusyniuu):

Ms de raspuns...pai suntem prieteni...si vorbim in fiecare zi..nu ma gandesc la prostii..adica totusi are 13 ani. Apropo si mie imi plac pufuletii?

| lusyniuu a răspuns (pentru PinguIstHEBest):

Păi atunci ce mai astepti. acționează! spune i ce simti pentru ea. să nu iti fie frica. merita sa încerci altfel nu vei afla raspunsul. poate ii spui la o punga de pufuleti^^

| PinguIstHEBest explică (pentru lusyniuu):

Ms...o sa incerc..iti trimit maj daca a mers

| lusyniuu a răspuns (pentru PinguIstHEBest):

Chiar mi-ar plăcea.