| dragos68 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor.Imi place de o fata si nu stiu cum sa o cuceresc.Ea este din Bucuresti si eu din Craiova asa ca vorbim numai pe facebook.E de vis pentru mine dar nu stiu cum sa o cuceresc as face orice.Cum sa fac sa ii iau nr de telefon si tot asa mai departe.Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Atlas33 a răspuns:

Inainte de toate fa-ti cunoscute sentimentele. Spune-i ceea ce simti, ce vrei si ce speri, apoi raspunsurile schitate de ea te va face sa intelegi daca iubirea ta are un temei sau un viitor.A-ti marturisi iubirea chiar si in scris vei face o punte intre Bucuresti si Craiova.Asteapta cateva zile sa se aseze bine in sufletul ei dragostea si-apoi, vei face ceea ce de fapt si ea va dori sa faci. Vei merge si o vei cauta.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Pai ai putea sa o cauti pe facebook, sau un sait de socializare si ati putea vorbi!