| dilitzy a întrebat:

As dori sa fac un cadou varului meu dar el fiind mai misterios nu stiu ce as putea sa-i fac, cadoul este pentru ziua de nastere.
si as dori ceva mai unic sa fie...niste pareri?

3 răspunsuri:
| paupaulapaulina a răspuns:

Poi :

-Un "Mp 4"
-Un Cd cu Muzica lui preferata
-Un tricou in stil "Emo" ( Mai nou baietii asa se imbracawinking )
-Un ceas de mana placat cu argint
-Un parfum mai senzual
-O camasa...

Fundita love struck kiss

| Mao a răspuns:

La fel ca Paula, plus ii mai poti lua o bratara. Oricarui baiat ii place o bratara de argint. Si nici nu sunt scumpe. Pana-n 50 de lei.
Numai bine! :]

| Hiuga0 a răspuns:

Poti sai ei : O mingie si langa o ciocolata sau un cd cu filmul lui preferat... Un joc distractiv...