| anamarya5780 a întrebat:

Buna seara TPU! Am nevoie urgent de ajutorul vostru, in data de 17 Mai este ziua mamei mele de nastere,m-am gandit sa ii comand flori un cadou si sa-i transmit un filmulet,problema este ca sunt in Germania iar ea este in Romania,acasa nu pot merge din cauza serviciului,oare as putea comanda totul online si sa gasesc pe cineva care sa-i duca mamei mele cadoul din partea mea? De exemplu video l-as trimite eu pe net,celui care se ocupa, imi doresc din suflet ca Mama sa primeasca video-ul meu, flori si un cadou. Pare un pic..nu stiu cum sa spun, dar mi-as dori din suflet! Astept raspuns multumesc mult happy

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Flori poti sa ii comanzi pe net. Google dupa "comanda flori Romania". Cadoul i-l poti trimite prin curier. UPS livreaza in 2 zile de business. E scump, dar e mama ta happy

4 răspunsuri:
| anamarya5780 explică:

Mi-as dori sa o surprind placut chiar daca nu sunt langa ea happy Implineste frumoasa varsta de 50 de ani, cel mai mult imi doresc sa fie Fericita!

| anamarya5780 explică (pentru anamarya5780):

Mersi,am rezolvat problema happy Direct un curier va merge la mama din partea mea! Un pic usturator dar dupa cum am spus si ai spus si tu happy e mama mea.

| SkyPilot a răspuns (pentru anamarya5780):

Eu fac asta din vestul Canadei si dureaza 2 zile. Merita, zic eu.
Multumesc pentru fundita!
La Multi Ani mamei tale!

| anamarya5780 explică (pentru SkyPilot):

Imi cer scuze ca raspund atat de tarziu dar, multumesc foarte mult happy Asemena, sanatate si tot binele din lume pentru tine si cei dragi ai tai happy