| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi dau si eu gaura in buric big grin:X sunt din Bucuresti, am intrebat in idm si a zis ca nu dau gauri in buric:-( stie cineva unde as putea sa imi dau? sunt din sectorul 6 happy. Un salon specializat daca se poate cu totul steril etc happy. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Andrada_5061 a răspuns:

Salonul Black Ink Stuido este un salon autorizat de tatuaje si body piercing. In salon se lucreaza numai cu ace sterile de unica folosinta, tusuri vegetale de cea mai buna calitate si aparatura de tatuaj profesionala de ultima generatie.
Salonul este situat in zona centrul Capitalei, zona Universitate.

Asta e cel mai bun salon pe care l`am vazut
Nu stiu mai cauta
Bafta;*