| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* pentru fetele care au pierce in buric love struck anul asta de ziua mea vreau sa imi dau si eu gaura si sa-mi pun tongue insa normal am nevoie de acordul parintilorstraight face si am vorbit cu mama si de ziua mea mergem pana la un salon specializat si de buna calitate sa ii zic asa pentru mai multe informatii si pana la urma daca totul este in regula imi pun si eu:X.Acum intrebarea este: ce saloane bune stiti care sa fie cu totul in siguranta? Sa fie steril totul etc.Multumesc:*

2 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

@Gazulina nu vreau sa merg la prieteni sau sa mi-l fac acasa pentru ca incerc sa "evit" unele boli s.a.m.dbig grin. Vreau un salon bun si care sa fie steril cu totul ca nu vreau sa iau vreo boala sau cevastraight face. Plus de asta nici mama nu este de acord sa-mi fac acasa sau astea ca nu vrea sa iau vreo boala asa ca ma duc la un salontongue

| Gazulina a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat salon sau ceva de genu uite de ex eu mi l-am facut singuraa`si nu am patit nimic :p acum vezi tu cum te simpti mai in siguranta`:* Bafta`