| llauralora a întrebat:

As dori sa imi vand colectia de reviste ce contine: Cool Girl, Bravo Girl, Acasa Magazin, Popcorn si Bravo.Revistele sunt in stare foarte buna. Numerele sunt din 2006, 2007, 2008. Unele numere mai lipsesc, insa cele din 2007 sunt complete.

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Nu cred că ţi-le cumpără cineva de pe TPU. Încearcă pe alte site-uri.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna vreau eu sa iti cumpar colectia cg. Te rog sa imi las nr tau de tel in particular intr-un mesaj.

| Barbarita a răspuns:

M-ar interesa revistele Cool Girl din 2006 si 2007. Le mai ai? Daca da, trimite-mi un mesaj pentru.a negoicia pretul.