| ioana375 a întrebat:

As dori sa vand niste reviste Bravo, Bravo Girl, Cool Girl, Popcorn din anii 2008-2011 sau postere cu diferiti artisti. Este cineva interesat? big grin

10 răspunsuri:
| ioanadragalasa a răspuns:

Eu vreau reviste.Cu cat le vinzi?

| ioana375 explică (pentru ioanadragalasa):

Putem negocia pretul, depinde cate vrei si daca am numerele pe care tu le doresti. Apropo de unde esti? happy

| crazy_girl a răspuns:

Si eu as dori niste postere.Te rog sa ma accepti si pe mine in lista.

| PrayForGaga a răspuns:

Mai ai Popcorn din 2008?

| ioana375 explică (pentru PrayForGaga):

Da. Nr. 8, 9, 10, 11 si 12.

| PrayForGaga a răspuns:

Si imi poti spune cu cine au postere? :d

| ioana375 explică (pentru PrayForGaga):

Poti cauta pe net numerele revistelor sa vezi ce postere au. Cu cine te-ar interesa?

| Miruna66 a răspuns:

Eu as dori niste postere. Ti-am adaugat id-ul in lista. Te rog sa dia accept.

| lorylory13 a răspuns:

Da-mi id-ul tau sunt interesata de niste reviste

| ioana375 explică (pentru lorylory13):

Melaniarbd13@yahoo.com