| UnIngerRanit a întrebat:

As dori sa-mi fac cont pe facebook si sa va intreb cum aveti voi numele, deoarece eu nu am doua prenume si nu as dori sa-mi pun numele de familie. Ce idei imi dati in legatura cu numele de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Akka a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa-ti pui numele tau de familie sau ambele prenume, de exemplu iti poti pune prenumele tau si un nickname happy ex: Funky X ...asta e doar un exemplu laughing poti pune ce vrei si ce ti se potrivestewinking

3 răspunsuri:
| Onutzyk a răspuns:

Si eu am 2 prenume si mi le-am pus pe alea, nu si numele de familiewinking

funditaaa?batting eyelashes

| Marya_4423 a răspuns:

Si eu am doua prenume si mi-am pus numai acele doua prenume fara numele de fambatting eyelashes

| Izy a răspuns:

Prenumele cel mai folosit + numele de familie asta e parerea mea.