| Mihai908 a întrebat:

As dori si eu niste sfaturi despre cadouri pentru secret santa in bugetul de 40/50lei pentru o fata.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai aici cateva sfaturi:
- un CD sau DVD cu muzica sau trupa preferata
- un tricou
- o bratara (inspira-te de pe ebay cu modele "bracelet women")
- o carte despre machiaje
- un fular sau manusi moderne
- o sapca sau bareta draguta, daca poarta asa ceva

| Furnicuta000 a răspuns:

O bratara sau un lantisor de la standurile acelea cu argint. Sau chiar un set daca gasesti mai ieftin.
Un cos cu dulciuri frumos impachetat, gasesti si la magazin (cine ar refuza asa cadou? laughing )
La haine sugerez sa nu te bagi pentru ca nu stii marimea si ce gusturi are.

Sper ca nu urmezi sfatul ala de mai sus cu DVD-ul. Esti in 2019 ce naiba laughing