| Bii26 a întrebat:

As dori si eu sa imi bag melodii pe telefon si sa incarc din telefon poze, dar cablul meu de date nu merge. L-am bagat in calculcator si o colega mi-a spus ca trebuie sa-ti apara prima data ceva si nu mi-a aparut nimic(in bara) si nu stiu ce sa fac.Cine imi poate spune cum sa fac? P. S: nu am instalat Bluetooth si nici nu doresc[raspunsul care ma ajuta primeste fundita =p~

Răspuns Câştigător
| KiduuHereXp a răspuns:

Buna ^^, poate te ajut eu.

In primul rand ia-ti card, sau un laptop cu bluetooth. Dupa ce iti iei card, daca nu ai cablu de date poti incerca cu USB happy.

Succes. :*

6 răspunsuri:
| Bii26 explică:

Da, @Lopu dar nu am card la telefon.

| sw33t13ang3l a răspuns:

Dupa ce bagi cablul in calculator intra pe my computer si trebuie sa-ti apara un folder cu numele cardului de date. Daca nu apare e posibil ca, cablul de date sa fie stricat...

| Lopu a răspuns:

Baga tarheta de memorie al telefonului in calculator si WOALA ai pozele in PChappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umbla si u la setearile tel. si da pe conexiiune pc si mie mi s-a intamplat asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatha trebuie sa instalezi un program dupa saitul marcii telului u si apoi merge

| XxXIoNuTzXxX a răspuns:

Ma trebuie sa ai programul instalat sau.nu se stie poate nu e bun cablul