| CoLoRsS a întrebat:

De la o vreme incoace nu mai pot sa-mi instalez cablul de date de la telefon! Nu exista alta metoda prin care pot sa imi bag in telefon melodii si poze sau viceversa? Bluetooth ceva? COSTA?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai slot de card micro SD atunci poţi folosi un card micro SD. Poţi înprumuta unul de la un prieten, salvezi conţinutul cadului în computer(asta dacă cardul conţine dat ale celui de la care l-ai înprumutat) şi apoi poţi să îţi pui tu tot ce vrei pe el şi apoi sa le copiezi în telefon. Şi eu folosesc metoda cu cardul numai că eu am unul cumpărat şî m-a costa vreo 30 de RON.Succes

| boggy a răspuns:

Bluetooth e incet si costa cam 20 roni. cel mai rezonabil ar fi un card cu adaptor cu usb ori conectarea cablului de date fara driver happy windows-ul il v-a detecta imediat ca si un hard extern daca nu intra pe site-ul marcii telefonului de exemplu nokia sau sony erricson cya

| CoLoRsS explică:

Si alta metoda in afara de bluetooht?

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Bluetoot iti cumperi(pentru calculator)da, costa, nimic nu e ieftim.costa vreo 20-30-40 lei...mai probabil 30 lei... fundita?/

| coopilluu a răspuns:

Bluetooth 35 RON d la flanco

| myha_8968 a răspuns:

Pai poti sa-ti iei bluetooth pentru calk eu mi l-am luat cu 45 lei dapi pote sunt si mai ieftine tongue