| anonim_4396 a întrebat:

As putea sa-mi iau incaltaminte fara toc pentru o rochie eleganta scurta? As vrea neaparat fara toc.

Răspuns Câştigător
| angel99_2049 a răspuns:

Da dar sa fie genul incaltaminte de primavara adica pantofi.

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bineinteles, niste balerini functioneaza intotdeauna happy

| BRG a răspuns:

De ce fără toc? Tocurile sînt super, sănătate ăluia care le a inventat, și vouă care le purtați.

| Ghindă a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:28&biw=1286&bih=726

| Azeℓℓe a răspuns:

Da.

Balerini. Ar merge si cizme

| faya a răspuns:

Da, balerinii merg de minune. Daca ai ceva pe argintiu / auriu deja ii ai eleganti.