| BIANCA2021TPU a întrebat:

As vrea ca la aceasta întrebare sa îmi răspundă băieții.

Ce părere aveți despre băieții care forțează o persoana sa le trimită nuduri?
Sau.
Ce părere aveți despre băieții care hartuiesc sexual o fată?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt niste profitori!
Un baiat care te iubeste i te respecta NU va face asa ceva! Replica,, daca ma iubesti faci asta'' e un santaj murdar la care NU trebuie sa cedezi in niciun caz.
DACA ai face asta, oricand poate profita, santaja cand ceva nu merge bine intre voi.
Au fost cazuri cand asfel de poze au fost postate pe internet creand probleme pentru fata respectiva.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

A, o părere foarte bună îți dai seama

| Violleta2022 a răspuns:

NU te forteaza nimeni sa trimiti nuduri, este practic imposibil asa ceva, ca nu-ti tine nimeni cutitul la gat sa trimiti aa ceva, asta fiind alegerea ta si numai a ta.
Baietii nu pot hartuii pe nimeni daca nu le permiti si nu intri in jocul lor. Exista parinti si exista Politie si ii poti oprii imediat, dar ramane numai problema ta sa deschizi gura si sa nu trimiti poze cand ti se spune clar ca nu este bine sa faci acest lucru.

| Catrice a răspuns:

Pai da nu te forțează nimeni sa trimiți...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine intrebi fetele ce părere au despre ei happy

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Aicia este vorba de niste bolnavi minatli nici vorbă de băieți ăia care fac așa ceva nu sunt normali.