| RilaIepur a întrebat:

Intrebare mai ales pentru fete, dar pot sa raspunda si baietii.
Ce parere aveti despre citatul "Adevaratii barbati nu vorbesc despre iubitele lor"?

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sunt perfect de acord cu citatul de mai sus. Nimic nu este mai urât decât să ştii că iubitul tău te vorbeşte pe la spate, povestindu-le cunoştinţelor şi prietenilor săi amănunte personale despre tine.
Un bărbat care ţine aceste detalii strict pentru cuplu este un bărbat diplomat, cu bun simţ, căruia îi pasă de persoana de lângă el. În caz contrar, nu văd altceva decât un nesimţit, o persoană dornică să afişeze cât mai multă falsă supremaţie.

| IoAnAsSan a răspuns:

Hmm...asta poate avea doua sensuri.De exemplu, cand un barbat vorbeste despre iubita lui ca si cum ar fi un inger cazut din cer, ceva perfect, o minune, este Ok.Insa daca o vorbeste de rau si se poarta cu ea foarte urat, nu e Ok.In concluzie... daca o respecti si vorbesti frumos de ea, atunci esti barbat adevarat

| RilaIepur explică (pentru IoAnAsSan):

Dar daca vorbeste despre cum a facut sex cu tine cu o seara inainte?

| IoAnAsSan a răspuns (pentru RilaIepur):

Atunci e un nesimtit!happy