| camelia1812 a întrebat:

As vrea cateva suvitehappydar nu cu vopsea. ceva care sa nu-mi deterioreze parul. SUGESTII? PRET? DE UNDE POT CUMPARA?

3 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Poti folosi un spray ca o vopsea numai ca se pulverizeaza, si tine o luna dar nu deterioreaza parul. Le gasesti la un magazin de cosmetice, in jur de 10-30lei, desigur depinde si de marca.

| Frogie a răspuns:

Daca ai parul inchis la culoare, nu prea o sa reusesti fara vopsea sau decolorant. Oricum poti incerca. Sunt pliculete sau sampoane nuantatoare la farmacie sau la orice magazin de cosmetice. Nu strica parul, dar isi pierd din culoare pe parcurs, dupa 4-5 spalari.

| LilysdaS a răspuns:

Cu hena, e natural, si se ia de la plafar, doar trebuie sa stai putin mai mult cu ia in cap.