| Alinka97 a întrebat:

As vrea niste idei: Ce dedicate de dragoste sa scriu pe o felicitare? (felicitarea este pentru Ea ). Astept rasspunsuri Funda love struck

Răspuns Câştigător
| Skumpete a răspuns:

Te iubesc aşa de mult încât inima mea bate odată pentru tine şi odată pentu mine. Mă gândesc mereu la strălucirea ta, uneori cred că Dumnezeu a vrut să-şi arate măiestria când te-a creat. Atingerile tale suave sunt asemeni atingerii unei picături de rouă pe petala unui trandafir în flacăra iubirii