| ReHo a întrebat:

As vrea niste idei pentru Youtube. Vreau sa dezbat niste subiecte.

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Incurajeaza copiii sa invete la scoala sau sa citeasca carti. Le-ar prinde bine, ca multi se joaca toata ziua pe calculator, cu riscul de a-si pica examenele.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lioana a invatat si ea ceva azi,sa nu faci afirmati absurde pe care nu le poti dovedi,deci e bine daca i urmezi sfatul, bine ar fi daca am afirma doar ceea ce si putem dovedi, dar nu stiu cat de mult va prinde asta, eu am un blog de stiinta nu merge, dar erau manele pe el mergea sau daca ma prosteam pe Youtube ca prostia prinde bine, nu doar la noi sa stii

| Kerre a răspuns:

Poti vorbi despre scoala daca tot a inceput, cred ca ar fi un subiect destul de bun.

| albeea a răspuns:

Pe ce domeniu, mai exact? Ai o nisa pe care esti specializat?

| RAY a răspuns (pentru albeea):

Ea a invatat azi pe domeniul logica, cred ca e un domeniu bun de a discuta, psihologie iar, neurostiinte