| Dinara a întrebat:

As vrea o felicitare pentru cea mai buna prietena, vreau ceva ce nu este pe net, please, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Eu asta i-as scrie :
Draga mea prietena,
Astazi este o zi in care vreau sa te fac fericita, deoarece vreau sa intorc favorul pe care mi l-ai facut. Zi de zi, ploioasa sau insorita, tu esti alaturi de mine. Iar daca plang, tu vei fi mereu acolo ca sa ma linistesti.
(Scrie o amintire)
(Daca e ziua ei scrie-i la multi ani)
Sa ai o zi frumoasa,
Sper ca te-am ajutat
Cu muly drag
Ioana.

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai tu ar trebui sa stii mai bine ce sa ii scrii. Scrie pur si simplu ce simti si ce crezi despre ea.