| AlinaOneDirection a întrebat:

As vrea raspuns rapid : Maine am meci de handbal cu clasa ce langa noi dupa ce i-au batut pe baieti la fotbal, noi fetele nu vrem sa ne dam batute. La fiecare meci facem galerie. Din moment ce sunt rezerva voi face galerie cu o colega care e rezerva ca mine si nu prea avem texte. Cele mai multe texte funda. app suntem clasa 5A deci un text cu 5A. Rog seriozitate. multumesc. fundita love struck

1 răspuns:
| sorinsam1995 a răspuns:

Hai Clasa lor ca de ex?: hai cls a11a b), clasa ( ex: a11a c) la culcare ca va dam si pijamal
Noi umplem mereu marile stadioane/Cu steaguri, esarfe si flori……/Noi sintem galeria echipei campioane…./Noi sintem galeria echipei