| Xemnas a întrebat:

As vrea sa citesc o carte Harry Potter(sunt mare fan). Care e cea mai buna? Filmele respecta exact cartile?

Răspuns Câştigător
| pavel18 a răspuns:

Bine ar fi sa le citesti pe toate, eu le-am citit si sunt super seamana cat de cat si cu filmele

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Salut, iti recomand sa le citesti pe toate, in ordine. Filmul are lipsa cateva chestii din carti.

| DraGfirE a răspuns:

Sincer sa fiu iale in ordine si nu respecta tot de exemplu in twilight 1 adica primul aparut nu are toate scenele dar pe restul cartilor nu le-am mai citit deci nu am de unde sa iti zic exact dar oricum producatorii nu iau fiecare scena din carti.

| LoryIsNotFunny a răspuns:

Toate
nu poti sa te apuci de un a si sa le lasi pe celelalte
e imposibil
odata ce m-am apucat de 1 nu am mai putut sa le las jos
planuiesc acum sa le citesc pentru a 4-a oara