| cristianorudi7 a întrebat:

As vrea sa cumpar un modulator fm auto, am vazut k este ieftin, 20, 30 de lei si as vrea sa il pun la un cielo executive, dar eu nu am casetofon la masina, ci este asa cum este masina din fabrica, adica radioul. Ce as putea sa fac in situatia asta? Multumesc

1 răspuns:
| Savy a răspuns:

Modulatorul FM emite pe o banda radio. Receptia se face prin radio-ul masinii, deci iti este suficient ce ai acum. Te sfatui sa iei un modulator mai performant, ceva de genul asta:
http://profitshare.emag.ro/....../click.php