| DeliaCiortescu a întrebat:

As vrea sa dau petrecere cu 8 prietene in vara si nu stiu ce gustari sa iau si ce activitati sa fac.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Park1Suin a răspuns:

Pai ti-ai putea surprinde prietenele cu gustarile lor preferate,gen : pizza, briose, inghetata, fructe, ciocolata si multe altele.Intreaba-le si ce le place sa faca. Puteti sa discutati,sa jucati ceva,sa va faceti unghiile,sa va machiati, cititi o revista, ascultati muzica, priviti un film. Daca e o petrecere in pijamale spuneti povesti infricosatoare, organizati o bataie cu pernele si alte chestii de genu.
Fundita?