| Kry_9749 a întrebat:

As vrea sa fiu reprezentanta avon, oriflame, life care, sau alte astfel de companii ( in afara de metropolitan laughing ca acolo sunt deja ). As vrea sa ma inscriu online. Imi da'ti pls niste linkuri happy. Funda la cele mai faine alte companii si la cele mai multe :*.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intri pe pagina fiecărei firme şi te înscrii acolo!
www.avon.ro, www.oriflame.ro, www.life-care.ro
Pa, pa.

| cosmina_3238 a răspuns:

Buna daca vrei mai multe detalii despre avon te pot ajuta eu cu mare placere.cautama pe mail la adresa cosminaptr@yahoo.com si spune-mi cu ce anume te pot ajuta cu ce informatii.te astept cu drag.o seara placuta