| 1Q a întrebat:

As vrea sa folosesc bla bla car ca sa merg acasa de sarbatori in Iasi, ideea este ca nu am mai folosit acest serviciu si as vrea sa va intreb daca este sigur si daca merita?

Răspuns Câştigător
| TimSem a răspuns:

Este un serviciu care funcționează foarte bine și e sigur. Verifică contul persoanei, să fie cu telefon verificat și vezi care sunt referințele, experiența persoanei în domeniu.
Folosesc această metodă din când în când (și cunosc pe mulți alții care o folosesc).
Călătorii frumoase îți doresc!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Merita. Dar suna din timp pentru a gasi cursa atunci cand vrei tu, daca e disponibil.