| MRBratu a întrebat:

As vrea sa fumez la gura sobei... Știe cineva dacă pana mâine dimineață trece fumul sau dacă se face fum în camera? Mulțumesc anticipat! Nu as vrea sa vina mama mâine dimineață și sa miroasă fum de țigară.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-o camera in care s-a fumat, nu trece fumul deloc, se imbiba in perdele, cuverturi, covoare.
Dar daca aerisesti, imediat ce ai fumat, macar 1-2 ore, fumul iese.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu aerisesti camera 1-2 ore logic ca o sa puta a tigara daca fumezi inauntru

| AlexA2013 a răspuns:

După ce fumezi lasa geamul deschis 10 15 minute și nu o sa miroasă.

Răspuns utilizator avertizat