| Marian_Dobrescu_1977 a întrebat:

Daca fumez o tigara la mine in camera,dar o fumez pe geam,iar dupa dorm cu geamul deschis, se va duce mirosul pana dimineata?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ti-ai pus si intrebarea ca daca se face putin curent fumul se poate strecura si pe sub usa spre camera parintilor tai? Fumul se strecoara peste tot pe unde nu te astepti.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Da, se duce.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde! daca unul din parinti este nefumator si intra in camera, simte imediat.

| UnBroken2016 a răspuns:

Death mai sus nu stie ce vorbeste. Tu fumeaza linistit acolo ca nu se simte nimic.

| Staind a răspuns:

Desigur ca dispare.

| DeathOfDreams a răspuns:

Există o probabilitate ca fumul să se mai simtă dimineață.
Nu risca dacă crezi că te-ar putea prinde și-ar fi grav.