| anonim_4396 a întrebat:

TPU in memoria prietenei mele cele mai bune care din pacate nu mai este printre noi (14 ani) as vrea sa fac un caiet cu pozele cu mine si ea versuri dati idei ceva sau ma gandeam sa scriu ca si cum as comunica cu ea prin caietul acela sa-i scriu ei spuneti-mi dati-mi ceva idei!

Răspuns Câştigător
| valutzza a răspuns:

Buna.imi pare rau pentru prietena ta.deci,poti sa iti faci un caiet in care sa povestesti tot ce ai trait cu ea si sa pui si poze cu voi, poti sa iti faci un jurnal dar nu un jurnal obisnuit un jurnal in care sa scrii dar nu pur si simplu jurnalului sa vorbesti prin acel jurnal cu ea. fundita te rog muult? mai mult nu pot sa te ajut.si sincer imi pare rau pentru ealove struck

2 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Imi pare rau pentru prietena ta.pai poti pune poze cu ea/voi si sa scrii langa fiecare cateva versuri, sau poti povesti ce ati facut in accea poza, poti povesti ce lucruri amuzante, triste, rusinoase, interesante ai facut impreuna cu ea si cat de buna prietena ti-a fost ca un jurnal despre ea si despre prietenia voastra si prin intermediul jurnalului poti vorbi cu ea si spune cum au decurs lucrurile si cati oameni ii duc dorul.

| LastDream a răspuns:

Poti pune poze si sa comentezi pe baza acelor poze stii tu, sa povestesti ce faza haioasa s-a intamplat in ziua respectiva
App.condoleante pentru pierdere sad imi pare sincer rau pentru tine