| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi bag un pierce in limba. Daca mergi la scoala de politie ai voie cu pierce`uri? big grin Funda

Răspuns Câştigător
| Dayaniss a răspuns:

Ai voie. cine zice ca nu? oh go on. in fond si la urma urmei nu il vede nimeni. doar e in limba whistling. ca nu te pune politistu` acum sa vada ce ai pe limba laughing. fundoi? puppy dog eyes kiss

3 răspunsuri:
| madalina19e a răspuns:

Normal ca nu ai cum sa intrii la politie cu in pirce in limba?

Daca te-ar opri sa te legitimeze un politist cu tatuaje si cu cercei in limba, nas, urechi...cum a fi? laughinglaughinglaughing

| ionelutza_7448 a răspuns:

Nu :d

| Publicitate a răspuns:

Baga-ti cai sexy smug