| sergiumoldo41 a întrebat:

As vrea sa imi bag un pierce in limba ziceti-mi si mie cam cat ar costa o asemenea interventie, la un salon si spuneti-mi daca doare cand imi dau gaura si dupa?

Răspuns Câştigător
| ToKen a răspuns:

Pai pretul la mine in oras e cam 30-40 lei, nu stiu daca doare...n-am incercat.

Pentru astia "zdraveni la cap" si cu "toate tiglele pe casa" :
De cand a devenit pierce-ul un semn de nesanatate mintala?

4 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Ce faci cu ăla în limbă? ești zdravăn la cap?

| Andux a răspuns:

O sa-ti spun eu cum sta treaba happy.
Eu nu mi-am facut la un salon, dar am un prieten care mi.a spus ca la costat 70 de lei in limba, in buza la costat 40 de lei
Mie mi l.a facut un prieten, nu doare, n.am avut nicio problema, e chiar faiinlaughing. nu TE MAI luad dupa lumea care zice ca e o porcarie, ca vai poti sa nu stiu ce patestii oh go onjjj. La mine in oras pierce.ul in limba este o modalaughing.
Te puup:*.

| LimonadaXd a răspuns:

Nu doare deloc`! decat foarte tare`! nu costa mult`! decat foarte mult. daca nu ai ''pile'' la acel salonwinking O intrebaree`. Ai toate tziglele pe ksa?confused

| sebi0000 a răspuns:

Verisoaramea si-a facut si ea un piercing si ea a platit 20 lei si a spus ca nu a durut de loc