| Đănuţă a întrebat:

Cat costa un pierce pentru limba?
Dar cat costa cu totul la un salon (pierce + gaura+montat)?
Nu pentru mine rolling eyes, Dau fundits'happy

6 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Depinde aici si ce fel de pierce vreea...sunt unele mai speciale.normal cu un pierce normal nu te costa mai mult de 20 de lei.la mine in galati.este deschis in kaufland unde iti poti face pierce cu 10 lei... 7 lei e pierce-ul si 3 gaurawinking

| valy a răspuns:

Aaaaaaaa si inca ceva. pierce-ul trebuie sa il cumperi de la ei ca sa ai reducerea astabig grin

| valy a răspuns:

Asa este la noi in galatiwinkingsi nu ii mai spune daca face stop cardiac. o mai am dupa si pe constiinta

| Đănuţă explică:

@ vally
E ****!:O
Nu pot sa cred :O
Si eu am kaufland da' dracu stie daca face :O
Daca ii zic lu' sor'mea face stop cardiac rolling on the floor)
Cum bha 10 lei cu totu' :O
Minune a naturii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danutsa cum mai te cheama numele de familie? ma numesc andreea sunt din Giurgiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept raspunsul tau danutsa...am si eu o verisoara si seamana leita cu tine.cand era ea mica, samanati ca doua picaturi!hee hee :*:*:X