| Onu_2759 a întrebat:

As vrea sa imi dati o idee de cadou. Vreau un cadou pentru prietenul meu. Sunt impreuna cu el de 4 luni si as vrea sa ii iau un cadou pentru Craciun. Funditaaa` happy

Răspuns Câştigător
| anqutsel a răspuns:

Cumparai o rama de tablou cu voi doi, fa`i tu in album de poze personalizat unde sa scrii cateva versuri, cumparai o cutie de bomboane in forma de inimioara si spune-i ca atat e inima ta de mare.Fii originala
Creeaza`i u ceva.
cumparai un tricou personalizat o poza cu voi 2.
Nu stiu.Chestii din astea. Te pup:*:*:*>
app ceva simbolic nu ceva scump si sa se duca repede

9 răspunsuri:
| Onu_2759 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri. Nu ma pot decide cui sa ii dau funda. happy @deede sau @anqutsel :-s

| sixtythree a răspuns:

Un set de parfumuri, deodorant, sau un tricou daca e microbist al echipei preferate. Sau un aparat si-o crema de ras...
Sau cel mai simplu ii demonstrezi cat de mult il iubesti si cat de mult tii la el. O sa aprecieze mai mult decat orice cadou!

| AdiFCSB a răspuns:

Ia'i si u un "Aparat de Ras GILLETTE Mach 3 Turbo si un spray" vezi si u mai scumpwinking

| dianar a răspuns:

Poti sa trimiti o fotografie cu voi doi si sa comanzi portretul vostru sau o caricatura cu voi doi...

Sau ai putea sa realizezi un calendar de perete sau de birou cu pozele voastre. Trebuie doar sa introduci pozele pe site si cadoul este gata in 2 minute.
Vezi detalii pe http://www.tiparo.ro/calendare-de-perete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O idee de cadou pentru prietenul tau: o bratara sau un set de parfum. Acum, depinde si de cati bani dispui... in fine, vezi tu spre ce te poti inclina cu banii respectivi. In fond, gestul, in sine, conteaza... Asadar, sa fiti fericiti si succes!

| Roxu_5731 a răspuns:

Poi nu stiu ceva cetzi permitzi oke doar intentia conteazabig grin.Sau daca tot vine Craciunul un costum de Mos Craciunhee hee

| Alexandra_4020 a răspuns:

Un ceas interesantwinking

| deede_3717 a răspuns:

Pai depide ii poti da o perna ca poza ta sau tricou sau un puzzle ca poza voastra